Bay ve Bayanlar ile Seviyeli Sohbet Sitesinde Buluş!


Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarında Bir Araya Gel


Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber internet kullanımı mobil anlamda yaygınlaşmış ve birçok bilgiye ulaşım hızı heryerden kolaylıkla sağlanmaktadır. Mobil sohbet odaları üzerinden görüşme yapmak isteyenler de ilgili fırsatlardan yararlanarak sitelere giriş yapmaya başlamıştır.

Mirc indirmIRC, IRC(İnternet Relay Chat) sunucularına bağlanmak için ihtiyaç duyulan bir yazılımdır. Web tabanlı sohbet’in yanı sıra program aracılığı ile IRC’e bağlanmak için mIRC programına ihtiyaç duyulmaktadır. Mirc demek yani kısaca şu demek oluyor ki kullanıcıların tıpkı mobil uygulamar indirip cep telefonu üzerinden sohbet odalarına nasıl ki katılımı sağlanıyor ise aynı şekilde de mirc masaüstü bir yazılımdır ve bilgisayarınız üzerinden rahatca chat odalarına giriş yapmanızı sağlar.

Sohbetci mIRC adını verdiğimiz yazılımımızı kullanarak chat odalarına bağlanabilirsiniz. Tüm güvenlik testlerinden geçirilmiş olan ve hiç bir tehdit barındırmayan sohbet programımız ile IRC servisimize bağlanmak için hemen programı indirin.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir